Tussen schermen schakelen

De LCD-monitor werkt in twee modi, gericht op het opnamescherm: de videocontrolemodus, waar u instellingen kunt bekijken terwijl u de video bekijkt, en de informatieweergavemodus, waar u informatie en instellingen kunt bekijken en wijzigen. Met de knop HOME schakelt u tussen beide modi. Het scherm met gebruikerfuncties, het menuscherm, volledige menuscherm, afspeelscherm en cliplijstscherm kunnen in elke modus worden weergegeven.

U kunt schakelen tussen de weer te geven schermen op de LCD-monitor met de knoppen HOME, MENU, CLIPS en USER, zoals weergegeven in het volgende schema.

Illustratie van omschakelingstransities tussen de videocontrolemodus en informatieweergavemodus

Hint

  • In de videocontrolemodus kunt u hetzelfde weergavescherm als de LCD-monitor naar een externe monitor sturen.
  • De informatieweergavemodus is ontworpen voor gebruik als LCD-monitor in combinatie met een aangesloten externe monitor voor HDMI-uitvoer. Plaats de externe monitor, bijvoorbeeld, bovenop het apparaat om de video te bekijken en gebruik de LCD-monitor om instellingen te configureren volgens uw opnamestijl.

    • De op de LCD-monitor weergegeven functies worden bediend met aanraakbediening, maar de oranje cursor kan ook worden bediend met de multifunctionele regelaar of keuzeschakelaar. Om de handelingen in het directmenu op het opnamescherm op dezelfde manier te gebruiken als in de videocontrolemodus, stelt u [Technisch] – [Menu-instellingen] – [Werking info.weergvmodus] in op [Priorit. rechtstr. menu] in het volledige menu.
    • Het startscherm, scherm met gebruikerfuncties, menuscherm, volledige menuscherm en afspeelbedieningsscherm worden niet weergegeven op een externe monitor. Wanneer het startscherm, scherm met gebruikerfuncties, menuscherm of volledige menuscherm wordt weergegeven op de LCD-monitor, wordt het opnamescherm weergegeven op de externe monitor. Wanneer het afspeelbedieningsscherm wordt weergegeven op de LCD-monitor wordt het afspeelscherm op de externe monitor weergegeven. Wanneer het scherm met gebruikerfuncties, het menuscherm of het volledige menuscherm echter wordt weergegeven op de LCD-monitor, wordt sommige informatie weergegeven op het opnamescherm van de externe monitor niet weergegeven.
TP1002326874